Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom aktiválni az...

Miért nem tudom aktiválni az előtelepített Windows-t?

Figyelt kérdés
Új laptop, előtelepített Windows 10 Home. Bekapcs, telepít, frissít, betölt. Wndows aktiválás: Nem lehetséges, mert már aktiválva van egy másik gépen. Termékkulcs nincs, semmit nem kaptam hozzá. Aki tud, kérem segítsen! :)

2019. márc. 2. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik boltból vetted? Tehát ha jól értem bekapcsoltad a vadi új laptopot és bekapcsolás után nem lehet aktiválni ?
2019. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Euronics. Jól érted. C004C008 hibakód.
2019. márc. 2. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Cmd rendszergazdaként futtasd majd írd be ezt a parancsot: wmic path SoftwareLicensingService get OA3xOriginalProductKey


Ha megkapod a kulcsot azzal próbáld újraaktiválni a gépházban.

2019. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkaptam a kulcsot, de sajnos a probléma továbbra is fennáll.
2019. márc. 3. 01:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Error code0xC004C008

TypeADO

DescriptionThe activation server determined that the specified product key could not be used.

The KMS key has exceeded the activation limit. MS host keys will activate up to 10 times on six different computers. If more activations are necessary, contact the Microsoft Activation Call Center.

2019. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!