Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen monitort horror játékok...

Milyen monitort horror játékokhoz?

Figyelt kérdés
Sötétben játszódó (pl, Amnesia, Outlast stb) horror játékokhoz melyik monitort érdemesebb venni? IPS vagy VA panellel ellátottat? 1.0 gammán játszva mindenképp , bármely is legyen a választás. Az hogy az IPS kicsit világosabb mert rosszabb a feketéje engem nem zavar, de attól független a játékban alig látható tárgyakat látni fogom a sötétben mintha egy VA monitoron játszanám?

2019. márc. 3. 23:38
 1/7 A kérdező kommentje:
szóval nincs az hogy valami tárgy ami alig látható azt VA panelen látom de IPS-en nem látnám? Mert ha nincs, a döntésem azonnal az IPS felé húz.
2019. márc. 3. 23:41
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én negyedét nem értettem a kérdésnek, de egy pro hint: játék közben zárd ki a macskát a szobából :P
2019. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Szólj mit nem értesz, ennél jobban nem igazán tudom elmagyarázni :D
2019. márc. 3. 23:42
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt gondolom jobb oldali az IPS. Ami a VA-n látszik az a másikon nem. Erre céloztam. Csak nem tudom mennyire hiteles ez a kép.

2019. márc. 3. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a kép nem hiteles. Az a fekete ott máshol már fehér. :)
2019. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
VA előnye a nagyobb kontrasztarány, IPS-nél a jobb színvisszaadás. Sötét játékhoz inkább VA.
2019. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5: ezt pedig én nem értem
2019. márc. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!