Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy átlagos számítógép használ...

Egy átlagos számítógép használónak valóban nincs szüksége az Intek/R/ Management Engine Components grogramra?

Figyelt kérdés

A vírusirtóm szerint a fenti program 50 %-ban lassítja a

számítógépem. Átlagos használó vagyok, külső gépekkel nem vagyok kapcsolatban. Olykor tényleg lassú a gép, pedig rendszeresen tisztítom a felesleges fájloktól. Azt olvastam az interneten, hogy nem lenne rá szükségem. Valóban így van és le lehetne törölni?


2019. márc. 5. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

grogramra nekem sose volt szükségem.

programra annál inkább.

2019. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükséged de nem lassítja
2019. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Management Engine az Intel egyik nagy rákja, ott kell tőle szabadulni ahol csak lehet. Töröld nyugodtan.


Jegyzem meg, ne hallgass az ilyen elborult funkciókra, amik azt mondják, hogy ez és ez lassítja a géped, ezzel pucold, stb. Használj inkább egy egyszerűbb védelmet, ami tényleg csak azt teszi ami a dolga, ha meg pucolni szeretnél, ott a Lemezkarbantartó beépítve, esetleg a Wise programok, a CCleaner, stb. Na meg ugye mondanom sem kell, hogy csak olyan programok, kiegészítők legyenek a gépen, amik tényleg fontosak.

2019. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!