Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik böngésző a legalkalmasa...

Melyik böngésző a legalkalmasabb online böngészős játékok hoz?

Figyelt kérdés
Pl Forge of empire
2019. márc. 9. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Chrome

[link]

2019. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 6 böngészőt használok általánosságban, abból 3-at a mindennapokban.

(A 6 böngészőben NINCS benne a chrome, firefox, opera, vivaldi, netscape, edge, ie)


A nálam mindennapos használtaban lévő 3-at szívesen ajánlom.


1. Naver Whale

Koreai fejlesztés. Tekintve az eredetét, a játékokra nagy hangsúlyt fordít. Olyankor a böngésző szinte összes háttérben futó folyamatát letiltja és csak a játékra koncentrálja az erőforrásokat.


2. Cốc Cốc

Vietnámi böngésző. Én alapjában véve más funkciók miatt használom, illetve a vietnámi weboldalak optimalizálatlansága miatt, de játékokra is kitűnő. A komolyabb grafikájú böngészős játékokat is egész szépen megjeleníti.


3. Torch

Ennek egy óriási előnye és "sajátossága", hogy az összes böngészőmotor benne van ÉS egyszerre elkülönítve is képes őket használni, megjelenítendő tartalomtól függően.

Így a különböző lapok futhatnak különböző motorral, de ha szükség van rá, akkor adott weboldalon belül is képes a különböző tartalmakat más motorral megjeleníteni.

Így például egy facebook-os játéknál, az egyik motort használja magához a weblaphoz és a tartalomhoz, a második motort a hirdetésekhez, a harmadik motort pedig a játék frame-jéhez.


Szóval én ezt a hármat ajánlanám, de összességében a Torch az amit játékokhoz a legmegfelelőbbnek tartok.

2019. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!