Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt le lassan a Steam?

Miért tölt le lassan a Steam?

Figyelt kérdés

van egy olyan problémám, hogy ha elkezdek letölteni egy játékot Steamről, akkor valami cefet lassan szedi le. 10,5 MB/s-mal kéne jönnie, ehelyett jön jó esetben 300 Kb/s-mal. Ez egy 50 GB-os játéknál nem annyira vicces.

Ezt pár napja tapasztalom, de fenn állhat már egy ideje. Nem töltök le minden nap játékokat Steamről.

A hardverhibát szerintem ki is zárhatjuk, mert a gépem teljesen új (tegnap vettem) és ezzel is lassú.


A Speedtest szerint jön az a mennyiségű Internet, amennyiért fizetek, a Windows-om is eredeti, a böngészővel (Google Chrome, Edge), illetve más kliensekkel (Uplay, Origin) rendes sebességgel tölt.


próbáltam utánakeresgélni más fórumokon, Facebook csoportokban, de senki nem panaszkodik a miatt, hogy lassú lenne neki a letöltés. Mit lehet tenni?



2019. márc. 14. 10:57
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Régió (Tartalomszerver) váltást is próbálhatsz.

[link]

2019. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!