Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül "hülyeséget"...

Véletlenül "hülyeséget" rendeltem a neten, azóta kapom a sex témájú push küldeményeket, alkalmanként majdnem 1000Ft-ért. Hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
Nem is érdekel,és ilyesmire nincs nekem kidobni való pénzem. Kérlek titeket,ne szúrjatok le!
2008. nov. 10. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Mondd a postásotoknak, hogy küldjék vissza a feladónak azzal, hogy a címzett elköltözött. Talán akkor nem küldenek többet. Vagy egyszerűen ne vedd át azokat a küldeményeket.

Vagy próbáld lemondani interneten ott ahol megrendelted.

2008. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Egyszerűen mond le . Jogod van hozzá!
2008. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Íme,butaságom története...A mobilomra küldözgetik,nem postán érkezik! Ráadásul fogalmam sincs,hol találtam erre a "szolgáltatásra".Egyszerűen valahogy le szeretném tiltani.Hogyan tehetném meg? A "saját káromon tanultam", de

vége lehetne már!!!

2008. nov. 11. 07:33
 4/5 anonim ***** válasza:

ha azokra az egy hét alatt 7 játék v 7 csengöhang vagymi 1000 ftért cuccokra gondolsz..

akkor általában minden ilyen sms után van egy netes cím, ahol le lehet iratkozni

vagy smst lehet küldeni a lemondással

vagy ügyfélszolgálat

van egy rakat lehetőséged.. szal élj a jogoddal ;)

2008. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A központ letiltotta a nem kívánt dolgokat :-))
2009. febr. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!