Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ok nélkül kidob a játékból. Méét?

Ok nélkül kidob a játékból. Méét?

Figyelt kérdés

A Far Cry Primalról van szó. Eddig tökéletesen működött, de pár napja ok nélkül kilép játék közben. Most már ott tart, hogy 15 perc után leáll. Ha újra be akarok lépni, akkor újra kell indítanom a windowst(10 Pro), mert ha az ikonjára lépek, akkor előjön a szokásos kezdő kép és utánna semmi. Egyébként nagyon érdekes, hogy az FC4 is a gépen van, abból nem dob ki, de miután a Primal kidobott, az FC4-be sem tudok belépni(csak restart után).



Hibaüzenetet nem ír ki.

A gépigényt bőven meghaladom.

Ezelőtt még jól ment.

Nem a túlmelegedés a hiba, mert akkor kihülés után vissza lehetne lépni, vagy restartos visszalépés után hamarabb kidobna(szvsz).



#FCPrimal
2019. márc. 17. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Shit! Rosszul írtam nem áll le, hanem befagy(nem válaszol) alt+f4-el kell kilépnem vagy feladatkezelőből.
2019. márc. 17. 16:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek több oka is lehet.


Ilyenkor a legelső: rendszergazdaként futtatás, ha nem működne:


Gondolom a játék nem eredeti. Bocsi, de ilyenkor ne lepődj meg, ha instabil. A warez alapból tiltott, szóval (tudom, én is bort iszok...) elöfordul ilyen. Keress másik torrentet (gondolom onnan a játék).


Ha meg eredeti (amit kétlek), akkor telepítsd újra Steamről, vagy várj frissítést akár op.rendszerre, akár Steamre, akár játékra. Mindhárom megoldhatja.


Újratelepítés megoldhatja a torrent játékod futását is.


Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendszergazda ként futtatni volt az első, amit megpróbáltam.


Kezdőnek nézhetsz, de amatőrök soha!


Akkor megpróbálom az újratelepítést:(

2019. márc. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!