Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Orosz nyelvű étlapot kellene...

Julcsi1014 kérdése:

Orosz nyelvű étlapot kellene szerkesztenem, viszont az InDesign nem ismeri fel az cirill írást. A szöveget megkaptam doc formátumban, amim van Word program, csak a felét jeleníti meg?

Figyelt kérdés
Szóval egyik sort kiírja, másikat nem. Mit kellene telepítenem, vagy, hogy oldhatom meg? Julcsi

2019. márc. 18. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan érted, hogy nem ismeri fel a cirill írást? Mostanában nem dolgoztam vele, de aligha ismer fel bármit is. Cirill fontkészletet kellene telepíteni, ami működik is a gépeden.
2019. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég egyszerű volt.
2019. márc. 18. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos több féle ciril fontkészlet létezik. A legtöbb nem unicode szabványos és azokat elégé nehezen ismeri fel bármi is. Ezzel én is szívtam már sokat. Vagy amit írtak telepíts fel megfelelő ciril font készletet. Vagy alakítsd át unicode készletre a ciril szöveget.
2019. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telepítettem egyet és úgy tűnik azzal működik.
2019. márc. 19. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!