Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a windows-omhoz nem tartozi...

Ha a windows-omhoz nem tartozik excel, akkor is le tudok tölteni excelt?

Figyelt kérdés
Próbáltam, de valahogy nem töltődött le.

2019. márc. 21. 09:43
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
100%
Próbáltam, meg valahogy nem.... pontosabban?
2019. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az excel a az office csomag resze, amit nem tartalmaz a windows. Ha tanulo vagy hasznalhatod ingyen, ha nem, akkor elo tudsz ra fizetni, vagy megveszed a csomagot vagy beszerzed a viraboltban
2019. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Windows-nak nem része az Excel, az az Office programcsomaghoz tartozik, ami kereskedelmi termék (=fizetni kell érte). Az Office helyett ajánlom az ingyenes Libre Office programcsomagot, amely szintén tartalmaz szövegszerkesztőt, táblázatkezelőt és más programokat.
2019. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem excel kéne, .xlsx fájlhoz. Van windowsom, de az olyan csomag, hogy nem tartalmaz pár ilyen programot (még word sincs benne). Mikor letöltöm, üres a mappa, ahová tettem.
2019. márc. 21. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Libre Office Calc programja elboldogul az Excel által használt formátumokkal. Ha mindenképpen az Excel programra van szükséged, akkor keresd a Microsoft Office nevű programcsomagját a számítástechnikai üzletekben!
2019. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oktatók és tanulók számára valóban van ingyenes lehetőség: [link]

Ezen kívül van végleges megvásárlási lehetőség is: [link] ; lehetőség van az office részeit – pl. excel – külön is megvenni. Nem frissíthető.

Van időszakonkénti (havonkénti, évenkénti) vásárlási lehetőség is (tulajdonképpen: bérlés): [link] ; folyamatosan frissíthető, viszont nem lehet az office egyes részeit külön megvenni.


Ha nem kell illeszkednie „kékvérű” excelekhez, és alkalmas számodra úgy is, hogy kevesebb lehetőséget tartalmaz, akkor

• van az ingyenes google lehetőség, ami táblázatkezelőt is tartalmaz: [link]

• És van a szintén ingyenes LibreOffice, ami szintén tartalmaz táblázatkezelőt (+ matematikai képleteket és adatbázis kezelőt is). Az állami közigazgatásban ezt használják, például a letölthető nyomtatványok jó része csak ezzel az alkalmazással nyitható meg. Innen letölthető: [link]

2019. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még megemlíteném a WPS Office-t, ami a legjobban hasonlít a Microsoftoshoz, ingyenes de reklámokat mutat.

[link]

2019. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!