Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Crashel minden játék?

Patrik56 kérdése:

Miért Crashel minden játék?

Figyelt kérdés

A gépet nemrég újítottam fel, +8 GB RAM-ot adtam neki, és egy új videókártyát ami névszerint egy RX 570 8GB

Amióta felújítottam a gépet,akarmilyen játékról is legyen szó, általában 15 perc után összeomlik. (Néha még a kereső is) (Pubg,Overwatch,Division 2,GTA V,Apex Legends,Resident Evil)

Gép:

Alaplap:Asus B350 Plus

Processzor:Ryzen 5 2600

Videókártya:RX 570 8GB

RAM: Corsair Vengeance 16 GB DDR4 2400 MHZ



2019. márc. 23. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszteld a RAM-ot: [link]
2019. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondjuk a tápot fontos lenne ismerni hogy tudjuk hogy elbír-e a vga-val. A windowsban van eseménynapló azt is meg kellene nézni
2019. márc. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A mai nap megcsinàlom a memória tesztet!

A tápom egyébként egy Coolermaster 500W-os

2019. márc. 24. 15:20
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kevés a tápod 8gb-s károkhoz:)
2019. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ellenőrizni kéne Memtest programmal, hogy az újabb memória modul nem hibás-e.

Illetve VGA hiba is lehetséges, azt meg másik gépbe rakva lehetne megnézni.


Más: tápegységet illetően az 500W-nak ugyan bőven elégnek kéne lennie, de sajnos a CM dobott már piacra nagyon rossz minőségű modelleket is. Ha neked Masterwatt Lite, Thermal Master, Elite Power vagy Elite V3 szériás van, akkor az sem lehetetlen, hogy az nem bírja a terhelést.

2019. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!