Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az fl studioban miért csúszik...

Bence2601 kérdése:

Az fl studioban miért csúszik el a hang?

Figyelt kérdés
Régebben nem de mostanában az fl studioban ha felveszek egy hangot és teszek rá autotunet akkor utána hiába veszem le róla a hang olyan mintha elcsúszna az alaptól. Ha felveszem akkor még jó de ha ráteszem az effektet akkor utána olyan mintha megnyúlt volna pedig ugyan az mint volt elvileg.

2019. márc. 26. 18:21
 1/3 MR.X. válasza:
Hányadik FL Studio ez? Én a 11-et használom, semmi baj vele...demó az FL-ed vagy hivatalos?
2019. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
12-es, demot ír egyébként. Viszont rájöttem, szerintem az a baj hogy előbb tettem rá az effektet a trackre mint ahogyan hozzá rendeltem a hangsávot!
2019. márc. 27. 07:45
 3/3 MR.X. válasza:
42%
Lehetséges, szerintem a 11-es jobb...jobban átlátható az egész. És könnyű crackelni is. :)
2019. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!