Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Wordben be lehet állítani,...

A Wordben be lehet állítani, hogy a képek ne lógjanak le az oldal alján, hanem margón belül maradjanak?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő, nem is értem miért van ez így a Wordben. Ha a szövegnél egyértelmű, hogy a margók által meghatározott keretben kell lennie, a képeknél ez miért nincs így? Be lehet állítani, hogy ne csússzanak le folyton? Előre is köszi!

2019. ápr. 1. 21:50
 1/2 Szirty ***** válasza:
100%

Azért mert a szöveg tördelhető, a kép meg nem!

Nem egyértelmű ez?


Egy hosszú szöveget szinte bárhol ketté lehet szedni, a képet nem. Illetve hát éppen lehet de az sem nézne ki jobban ha a kép nem lógna ugyan a margóba de egy 2 centis csík a képből a másik oldalra kerülne.


Az egyik megoldás: a kép méretezése! :)

Állítsd be a kép méretét úgy hogy elférjen az oldalon és ne lógjon oda ahova nem szeretnéd.

A másik a vágása...

2019. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ződkéz.

Oké hogy kép méretezés, nekem csak az volt a bajom, hogy a szöveg "körülfutja" a képet, és amikor átcsúszik a szöveg a következő oldalra, megy a kép is, lecsúszkál az oldal szélén. Nyilván amikor majd befejezem a fájlt el tudom rendezni hogy a helyükön legyenek a képek, csak jobb látvány lenne ha menetközben nem ugrálnának össze-vissza, hanem legkésőbb az oldal alján megállnának. Semmi logika nincs abban, hogy olyan helyre (két oldal közé) csússzon a kép egy része, ahol nem is lehet kinyomtatni. Menjen át teljesen a kövi oldalra, vagy maradjon teljesen az eredeti oldalon, de ne menjen a kettő közé...

2019. ápr. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!