Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Steam nem tölti le a játékot. Mit tudnék csinálni?

Letölteném a Payday 2 nevű játékot, de mikor elindítom a letöltését steamról egy ideig elkezdi tölteni, utána megáll. Mi tudnék tenni? A netemmel nincs baj. Talán a steam szervereivel van gond?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Steam, letöltés, játék, lassú, megállás

ápr. 3. 23:40  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Illetve itt egy kép:

[link]

# 1/2Időpont ápr. 3. 23:41 Privát üzenet
Nagyon nincs mit csinálj. Max megpróbálhatod kikapcsolni az ipv6-ot. Az nekem segít általában (ezt a network adapter beállításaiban kell). Ezen kívül csak várhatsz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 4. 06:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy szimpla ilyesmi jellegű játékot szeretnék csinálni, milyen programot (motort) ajánlotok hozzá?
Kezdő oldalnézetes játékot szeretnék csinálni (programozási nyelv Java-n kívül szerintem bármi lehet), miket ajánlanátok nekem?
Meg lehetne csinálni, hogy a gépem 32bit-es system-mel elvigyen egy 64bit-es minimumigényű játékot?
Ha például elinditok egy játékot akkor automatikusan elindit egy programot! A számÍtógép és nem tudok mit csinálni a tegnap töltöttem le egy iso-s játékot amit daemon t-val kell...
Hogy kell meg csinálni azt hogy obs-ben külön vegye fell a hangomat a játékot a spotify és a teamspeak-et?
RPG MAKER MV-ben mikor exportálom a játékot, kijelölöm neki h Android/ios-be tegye, hogyan tudnék hozzá APK-t csinálni, hogy fel tudjam telepíteni a telefonra?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!