Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék telepítés/Törlés problém...

Játék telepítés/Törlés probléma. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Fent van a gépemen a Trials Evolution nevű játék. (Kalóz verzió)

Ami jelenleg fent van az "Gold Edition" viszont nem indult ezért letöröltem. Uninstalláltam. Viszont az Alkalmazások listájából nem tűnt el ,ezért újra rámentem,hogy távolítsa el,de kiírja,hogy egy frisebb verzió van a gépen ezért nem hajtható végre a telepítés (Eltávolítás). Megnéztem mindenhol,ott is ahova korábban telepítettem,de egy darab fájl sem maradt a gépen ,egyedül az alkalmazásoknál és a "Programok eltávolítása vagy módosítása" résznél jelzi. Tehát a gépen máshol nincs egy darab fájl se a játékból,de ott mégis ottvan.


Letöltöttem egy másik (Kalóz) verziót,ami sima kiadás,viszont mikor telepíteni akarom azt írja,hogy már van frissebb a gépen ezért nem tudom telepíteni. Most mi lehetne tenni? Le van törölve elvileg,fájlok nincsenek,viszont a programoknál ottvan.

Uninstallálni nem engedi (bár nincs is mit) ,de másikat telepíteni se. Ötlet?

Windows 10


2019. ápr. 5. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valamit elszabtál. TweakNow nevű díjmentes cleaner programot próbáld meg.
2019. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az mit tud csinálni? Tényleg nincs semmi fájl a gépen a játékból ,csak a programok van ott,hogy tudom uninstallálni. Akkor az megtalálja?
2019. ápr. 5. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
TweakNow kipucol mindent, ezért hívják cleaner programnak.
2019. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De nekem mindent ne pucoljon ki :D En csak ettol a jatektol akarok megszabadulni. Pontosabban el akarom tuntetni a programokbol es el akarom erni,hogy ne jelezze azt ,hogy telepitve van.

Amugy ennek a TweakNownak van kb 10 programja,melyikre van szuksegem?

2019. ápr. 5. 17:14
 5/13 Aghatius válasza:

Ha esetleg a fentebb szóló által említett progi nem müködni, ajánlom az advanced systemcareben található "Iobit Unninstallert". Egy kis ügyeskedéssel, a netről találsz hozzá "pro" kulcsot, amivel a gépen található bármilyen felrakott programot kitudsz penderíteni a rendszerből, úgy hogy még a gyökérkönyvtárból is kitakaritsa. Ajánlom :)

[link]

2019. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 - Köszi,szerintem ez kell nekem :D
2019. ápr. 5. 18:07
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 - Hát a helyzet változott. Már a programoknál sincs ott,az iObit-nek köszönhetően,viszont amikor telepíteni akarom a másikat akkor még mindig azt írja,hogy van fent egy frissebb verzió,ezért nem lehet telepíteni. A program sem találta és én sem mikor egyesével végignézegettem a mappáim nagyrészét. Hogy találhatnám meg mégis azt a fájlt (vagy valamit) ami miatt úgy érzékeli,hogy frissebb verzió van a gépen?
2019. ápr. 5. 18:27
 8/13 DjImipapa ***** válasza:
Gratulálok az iobithez😃 legszarabb és nemkívánatos programokat használó förmedvény.... és gyakorlatilag szintén eltávolíthatatlan!!! Kizárólag revouninstallert kell használni. Amúgy van a játéknak nyilván maradványa, másképpen nem írná ki amit kiír!!! Lehet rejtett mappákban, és registryben is.
2019. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 - Az iObit is előrébb vitt valamivel.

Rejtett mappákat látom,azokat nagyjából megnéztem.

A válaszod viszont egy cseppet sem lendített a helyzeten.

2019. ápr. 5. 20:52
 10/13 DjImipapa ***** válasza:
Pedig egyértelmű... van még maradvány, és mondjuk a kereső alkalmazása még a registryben sincs tiltva, lehet hogy pontosabban megtalálja, mint a manuális nézegetés....:)
2019. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!