Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom több monitort...

Hogyan tudom több monitort összekapcsolni egy PC-vel (Tőzsde)?

Figyelt kérdés
Üdv. Tőzsdézek, és érdekelne, ha veszek 4 monitort/TV-t, akkor hogyan tudom mind a 4 készülékre kirakni 4 különböző árfolyamot. Pl. az első monitor élőbe mutatná a HUF/EUR, a második EUR/USD... stb. Milyen erős gép kell hozzá(gondolok a videokártyára), és milyen program? Köszönöm!

2019. ápr. 6. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
ha 1 monitoron nem látod ezeket, akkor szerintem vegyél szemüveget inkább :D
2019. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszi:) MEgosztanád velem, hogyan lehet megcsinálni?
2019. ápr. 6. 12:51
 3/6 Szecessziós Vájling ***** válasza:
11%

Azt ugye vágod, hogy ahol ilyet csinálnak ott nem azért teszik, mert bármiféle haszna lenne, hanem mert mutatni kell a vagyont az ügyfeleknek (vagy mert mint a fizikai tőzsdén: a sok információra tényleg sok embernek van egyszerre szüksége)?

Egyébként egy sima Windows-szal és több video kimenettel is megoldható, de mint írtam: pont annyira céltalan, mint maga a daytradelés.

2019. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen vágom, köszi az aggódást és a segítséget is:)
2019. ápr. 6. 14:06
 5/6 Derwer ***** válasza:

Egy mai laptop is kezel 4monitort az integrált inteles GPUval.

Egyszerűen kell ennyi kimenet rá, de alapból nem lesz.

De ha veszel dokkolót hozzá vagy usb3toHDMI átalakítót, akkor menni fog.

No meg ott a Mirecast is, ami vezeték nélkül lövi ki a jelet. (Szintén tudják az Intel CPUk)

2019. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!