Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Outlook 2016 jól működik...

Az Outlook 2016 jól működik így igaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néhány napja váltottam Office 2007-ről Office 2016-ra, mert valami oknál fogva a 2007-es Outlook-jára folyton vírusos e-mailek jöttek, de most amióta a 2016-osat használom már semmi probléma nincs. A C:\Documents and Settings\Felhasználónév\AppData\Local\Microsoft\Outlook mappa teljes tartalmát is töröltem (itt tárolta az előzményeket, tehát bejövő e-mailek, stb.), de az Outlook.pst fájlt és még 1 vagy 2 fájlt hiányolt már az első indításnál a 2016-os Outlook, én meg sajna ugye azokat is töröltem, attól hogy ezek a fájlok hiányoznak még működhet rendesen az e-mail fiók? A fiók beállításokon belül rendben találja az Outlook a dolgokat, a teszt e-mail is szépen megjön. A néhány fájl hiánya miatt nincs kedvem újrahúzni az egész rendszert, leszedni meg külön nem tudtam őket, kell azokkal törődni, vagy így is megfelelően működik maga az Outlook? Köszi! (Remélem nem zavaros, ahogy leírtam).

2019. ápr. 7. 02:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne az Outlookot újratelepíteni, mert csak az hibás. Azt ronthattad el, hogy az előző verziót sem törölted (vagy csak kézzel, hibásan), ahelyett hogy tisztán telepítetted volna a 2016-ot.
2019. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!