Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2010-es Microsoft Office...

2010-es Microsoft Office Word-ben miért nem látszódnak erősebben az oldalszámok?

Figyelt kérdés

Szinte alig lehet őket látni. Illetve raktam felé egy kis mintázatot (alapból így illesztettem be az oldalszámot) és azt is alig lehet látni. Szeretném, hogy ne csak nyomtatásban legyen normális, hanem már a Wordben is.


Illetve egy másik kérdésem, hogy szeretnék a lap margójára mintázatot tenni. Ezt hogyan tehetném meg?


Köszönöm a válaszokat.


2019. ápr. 10. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy ez egyáltalán kivitelezhető.

A Word egy szövegSZERKESZTŐ alkalmazás, nem pedig egy nézegető app. Pont azért látszik halványabban, hogy elkülönüljön a szöveg többi részétől.

Mentsd el pdf-be, és máris láthatod teljes pompájában a dokumentumot. :)

2019. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kattints duplán a footer-re, ahol az oldalszámozás is van. Ott ugyanúgy szerkesztheted a számozást mint bármely más szöveget Word-ben. (Bold, italic, méret stb stb..)
2019. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!