Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Galekun nevű felhasználó kérdése:

Nem tölt le semmit a Steam, mi lehet a gond?

Hollandiában vagyok és steam-ről szeretnék játékot letölteni, de el se indul. A YouTubeon hd felbontásban tudom nézni a videókat akadozás nélkül, de a steam még csak a letöltést se indítja el. Tárhely van, az internet jó, több régiót is próbáltam, hátha az a baj. A tűzfalon engedélyezve van, így nem tudom mi a baj. Egy apró érdekesség, hogy ha a mobil netet osztom meg, ami szintén holland, akkor gond nélkül megy a letöltés. Nem akarom a mobil netet erre pazarolni, azért van wifi, de valamiért azon nem megy. Valakinek van ötlete?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tárhely, játék, mobilnet, wifi, letöltés, Steam

ápr. 11. 08:17  Privát üzenet  

A válaszok
Hypehawk nevű felhasználó válasza:

Hali! IP címmel esetleg nem lehet gond? A Steamnek vannak furcsaságai, lehet-e olyasmi, hogy magyarban regisztráltál, töltögettél le ezidáig és ezt most annak venné, mintha hacker lennél?

# 1/3Időpont ápr. 11. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sokszor töltöttem le az elmúlt évelben itt kint a Steamről, most meg semmi.. Kifogytam az ötletekből :) Köszönöm a választ, ment a pipa :)

# 2/3Időpont ápr. 11. 21:42 Privát üzenet
Hát a neten kismillió okot írnak amitől előfordulhat. Van hogy magától elmúlik, van hogy a vírusirtó kavar be és engedélyeztetni kell benne a steam netes elérését, van hogy az segít ha a steam letöltés régióját megváltoztatod valami másra stb. stb. De a vírusírtó ha van a gépeden az is bekavarhat!

# 3/3Időpont ápr. 25. 14:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Be akartam jelentkezni a Steambe és hiába adtam meg a jelszavamat ill. e-mailemet nem hajlandó beengedni a gép. Megváltoztattam a jelszavam és akkor sem. Mi lehet a gond?
Mi a gond a steam-mel?
Letöltöttem a Java-t rajta van a gépen stabilan. De a játékok még is azt írják, hogy nem található. Mi lehet a gond?
Steam fiókprobléma. Megoldható ez a gond? Többi lejjebb.
Megvettem eredetibe a Planet Explorert, és 1 ideig nem volt vele gond. De most a Steam valamiért nem frissiti és már 1. 0.8 helyett 1. 0.7-es verzió van csak. Miért nem frissíti?
A PayDay 2-t ma megvettem steam-en és nem akar települni néa-néha pár kb/s -et bead 5 percen belül hogy megy pár mb. Mi lehet a gond? Más játék nagyon gyorsan települ mi lehet a gond?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!