Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Nem működnek az alkalmazásaim, mit csináljak?

A gépemen meg volt nyitva a Messenger. Észre vettem, azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni. Frissítettem, de így sem működött. Megnéztem a telefonomon a Messengert. Ott sem működik. Sem a WhatsApp, Instagram és persze a facebook. Van internet kapcsolat. Minden többi alkalmazás működik. Viszont ezek nem, sem a telefonomon, sem a gépemen. És nem csak az én profiljaim, az anyám facebookjába sem tudok belépni az anyám gépéről. Tudja valaki, hogy mi történik? Van olyan, akivel pont ugyanez történt? Igazából csak az a fura, hogy egyszerre nem működnek. Miközben pl a youtube, tumblr, gmail teljesen jól működik. Mit lehetne tenni? Csak várok, és majd megjavítják?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, Facebook, közösségi média, Instagram, WhatsApp, internet, alkalmazás

ápr. 14. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok

A titok az, hogy az összes most leálló alkalmazás mind a Facebook tulajdonában van, és ezért nem mennek. Nagyon jól kikövetkeztetted viszont azt, hogy ha ezek nem mennek de minden más igen, akkor ezekkel van baj. Hogy mennyire, itt láthatod az elmúlt száz kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 14. 14:57 Privát üzenet
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Fél négy van, minden működik....:)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 14. 15:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi választ, és igen , mostmár minden működik :)

# 3/3Időpont ápr. 14. 15:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan működnek a mod-ok, konkrétan Half Life 2-höz kéne de hova kell telepíteni?
Ipari PC IDE eszközről nem bootol Linuxot, "hard disk boot sector invalid". Live CD elindul, és a DOS és az XP telepítve is működnek. Mi okozza?
S. O. S.! Miért nem működnek az alkalmazásaim Wifivel?
Win7-nél lehajtott laptopképernyővel (nincs művelet) működtek automata vágólapműveletek. Win8-at felraktam s nem működnek. Mi az oka? Hogyan lehetne átkapcsolni?
A gépemen nem működnek eggyes rendszeralkalmazások. A vezérlőpultban eggyes rendszeralkalmazásora javítást ir ki. Hiába nyomok rá nem csinál vele semmit és nem is működnek...
Szoftverfrissítés után miért nem működnek az alkalmazásaim a Nokia C3-00 telefonomon?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!