Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működnek az alkalmazásaim,...

Nem működnek az alkalmazásaim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A gépemen meg volt nyitva a Messenger. Észre vettem, azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni. Frissítettem, de így sem működött. Megnéztem a telefonomon a Messengert. Ott sem működik. Sem a WhatsApp, Instagram és persze a facebook. Van internet kapcsolat. Minden többi alkalmazás működik. Viszont ezek nem, sem a telefonomon, sem a gépemen. És nem csak az én profiljaim, az anyám facebookjába sem tudok belépni az anyám gépéről. Tudja valaki, hogy mi történik? Van olyan, akivel pont ugyanez történt? Igazából csak az a fura, hogy egyszerre nem működnek. Miközben pl a youtube, tumblr, gmail teljesen jól működik. Mit lehetne tenni? Csak várok, és majd megjavítják?

2019. ápr. 14. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A titok az, hogy az összes most leálló alkalmazás mind a Facebook tulajdonában van, és ezért nem mennek. Nagyon jól kikövetkeztetted viszont azt, hogy ha ezek nem mennek de minden más igen, akkor ezekkel van baj. Hogy mennyire, itt láthatod az elmúlt száz kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet

2019. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DjImipapa ***** válasza:
Fél négy van, minden működik....:)
2019. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ, és igen , mostmár minden működik :)
2019. ápr. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!