Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Doszka nevű felhasználó kérdése:

Fifa 07 VS. Windows 10. DirectX Hiba?

Üdv!

Windows 10-es rendszeren nem tudok játszani a FIFA 07-el (Tudom, nem egy mai játék, de szeretem a régi játékokat, és nem ez az egyetlen, ami nem megy 10-esen)

Na szóval már a telepítő kiírta, hogy nincs DirectX.

A CD-n mellékeltet nem lehet felrakni, mert mnás van frissebb...

Leszedtem a DirectX Redistibutable pakkot, felraktam, de így is kiírja, hogy incs DX telepítve (WTF??)

Kicsit keresgélve találtam egy kiskaput "setup.exe -dxinstalled"

Működik, a játék sikeresen települt, de indításnál megint nem látja a DirectX-et, és itt már a "DXINSTALLED" sem működik...

Valahogy meg lehet oldani, hogy tudjak "nosztalgiázni" Win10 alatt? (Win7 alatt minden zokszó nélkül ment a játék)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Windows 10, FIFA 07, DirectX

ápr. 16. 02:39  Privát üzenet  

A válasz
Telepítsd a directX9 frissítést: [link]

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 16. 03:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszike! Ezzel működik (Máshonnan szedtem le korábban egy DX Redist csomagot, elvileg az is 9.0C volt, de azzal nem ment sehogy.

Ezt felraktam, majd a játék indulásakor kérte, hogy telepítsem a DirectPlay szolgáltatást (Eddig ezt se írta ki), majd 1 perc alatt végzett, és elindult a játék

Köszike mégegyszer, természetesen ment a ZÖLD

# 2/2Időpont ápr. 17. 02:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a DirectX legújabb verziója?
Van egy atiradeon x1600 as vidikártyám. Az dxdiag azt írja hogy directx 11 van rajta, hogyan lehetséges ez illetve ezek szerint múködni is fognak a dx11es progik?
ERROR: could not initialize directx 9 renderer Miért írja ki ezt?
DirectX 12 telepíthető Windows 7 alá?
Hol tudom a DirectX-et frissíteni? A laptopom (azért laptop, mert apukámnál az van) : Windows 7 professional 64 bites. Processzor: i3-4005u,1.70GHz. DirectX verziója: DXDiag 6. 01
64bites Windows 10-ben van automatikusan beépített DirectX vagy le kell tölteni külön hozzá? Melyiket ajánljátok és honnan szedjem le?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!