Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2010-es Microsoft Office...

2010-es Microsoft Office Word-ben hogyan lehet megoldani, hogy a szöveg kijelölése után ne jelenjen meg a kis felugró ablak?

Figyelt kérdés
Ha kijelölök egy szöveget, vagy akármi mást, akkor megjelenik egy ablak, ahol a betűméretet, stílust, színt, nagyságot, formát, meg még a többi egyéb dolgot be tudom állítani. De mindezt meg lehet tenni a fejlécben, és az, hogy ez a kis "ablak" mindig megjelenik, csak akadályoz a munkámban, pedig gondolom az volt a célja, hogy segítsen. A kérdésem, hogy hogyan lehetne kikapcsolni azt a funkciót, hogy ez ne jelenjen meg?
2019. ápr. 17. 16:19
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Kismértékben odébbhúzod az egeret.... nem megerőltető...:)
2019. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2013-as beállításaiban 2 mp alatt megtaláltam. De csak azért, mert egyáltalán megnyitottam a beálításokat.
2019. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem találom.
2019. ápr. 18. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg sem nyitottad az options panelt.

[link]

2019. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!