Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma, hogy...

Mi lehet a probléma, hogy újraindul a gép 1-2 program miatt? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy Photoshop és egy Lightroom programom.

Leginkább a Photoshop miatt újraindul a gépem, de úgy, hogy ha a Layerek feletti listában ahol vannak az átfedés meg az ilyen opciók, ott rámegyek valamelyikre de rá se kattintok akkor újraindul a gép. Régebben a bármilyen "Blur" dolgoktól is ezt csinálta. SSD előtt, SSD után, 2 rendszertelepítéssel ezelőtt és az után is ezt csinálja. Annyit megtudtam hogy Distributed COM a hiba (10016), amikre találtam videókat, de semmi sem oldotta meg a problémát.

Regeditben is megcsináltam és beállítottam az engedélyeket, Komponensszervízben is megcsináltam amit kellett, és sehogyan sem jó már 1 éve..

Lehet hardveres a probléma? A laptopon nem hiszem hogy csinálja, max a túlmelegedés miatt de az mellékes.



Ez a konfigom:


AMD Athlon II X4 635 processzor

2x8GB DDR3 Corsair Vengeance 1866Mhz ram

Xilence 600W táp

GA-770T-D3L 1.0 alaplap

Kingston UV400 240GB SSD

Western Digital 500GB Blue HDD

MSI GTX 750 Ti 2GB OC TF videókártya



2019. ápr. 18. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2019. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eredeti, de több mint 10 verziót próbáltam 1 év alatt, a mostani 20.0-t is vasárnap raktam fel és akkor még működött egész nap.
2019. ápr. 18. 12:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Más ismerősömnek sem eredeti, de még is működik nekik, akár egy nagyon régi gépen is amin az XP sem futott el rendesen.
2019. ápr. 18. 12:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy eredetivel sem működne.
2019. ápr. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!