Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta V nem működik. Most...

Foxflo kérdése:

Gta V nem működik. Most vettem újonnan, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Szóval... Megvettem a Gta V-öt (lemezes). Letöltött minden jól ment addig amíg ki nem hozta ezt. Idézem: Offline Mode Not Available

Offline play is only available for accounts that have previously signed in on this machine (with ,,Remember me" ticked) while connected to the Internet and while Social Club Services are available. You have nőt previously signed in on this machine so offline play is not available.



Arra gondoltam hogy netán húsvét után működni fog, de nagyon ideges voltam az elején... Kérlek ha van valami megoldás még a szünet vége előtt (holnapig) akkor írjatok!

Előre is köszönöm!!!



2019. ápr. 23. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baja ami oda van írva.


Be kell jelentkezned a Social Club Services accountal amire a játékot regisztrálod, és bejelölni ott a ,,Remember me" funkciót.

2019. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le és telepítsd a Social Club-ot GTA V-höz:

[link]


Regisztrálj és pipáld ki az emlékezzen rám-ot.

2019. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanazt írja ki, nem tudok semmit se csinálni.
2019. ápr. 23. 15:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvan! Csak egy vpn kell hozzá!!
2019. ápr. 23. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Vpn? Más országkódos CD-t vettél? Az oroszoknak szánt játékok jóval olcsóbbak például, de ha folyamat mennie kell a vpn-nek akkor elég zavaró lehet. Főleg ha oroszokhoz tesz be játszanu:D
2019. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Media markt-ből vettük
2020. jan. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!