Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megoldani, hogy a...

Hogy tudom megoldani, hogy a telefonom lévő zenéket egyszerűen át tudjam vinni spotify-ra, vagy ehhez már premium kell? Ha át tudom vinni akkor hogyan? (elkezdtem egyesével, de nagyon fárasztó)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 20:53
 1/2 anonim válasza:
Hogy zenéket hallgass Spotify-on reklámok nélkül, és tudj lépkedni a számok között, tehát ne kelljen meghallgatni az egész albumot ha meg akarsz hallgatni egy számot, ahhoz premium kell. Ha magára az eszközre töltötted le a zenéket, vagy esetleg más appon belül, mint a spotify, akkor sajnos azokat nem lehet áthelyezni.
2019. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Meg tudod oldani Premium nélkül. A telefonodról az összes zenét ráraksz egy számítógépre, a számítógépre letöltöd a Spotify-t és a menüpontoknál találsz egy olyat hogy ,,Helyi fájlok”. Annak a segítségével rá tudod rakni a Spotifyra! Ha nem működik írj privátban és megoldjuk! 🤙
2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!