Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerű 2D animációk készítés...

Egyszerű 2D animációk készítéséhez a Flash-t, vagy az Anime Studio-t ajánljátok? Melyik programot egyszerűbb megtanulni kezelni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Anime Studio már Moho-ra lett átnevezve, úgyhogy azt keresd inkább, ha naprakész szeretnél lenni. Saját tapasztalat alapján mintha Mo-n inkább a Moho lenne elterjedtebb, de nem dolgoztam annyira sok helyen, hogy általánosítani tudjak (bár ha nem akarsz később a szakmában dolgozni, akkor ez lényegtelen infó). Mindenesetre nekem az tetszik jobban, ezért én azt tudom ajánlani, viszont mindkettőt ugyanolyan könnyű vagy nehéz megtanulni. Mellesleg mindkettő jó program, úgyhogy tényleg csak az alapján lehet döntést hozni, hogy kinek melyik tetszik jobban.
2019. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
adobe animate cc
2019. ápr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!