Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-at lehet még telepít...

Laci199 kérdése:

Windows 8-at lehet még telepíteni?

Figyelt kérdés
Lehet még telepíttetni a windows 8-at? Csak mert úgy hallottam hogy elég sok kritika érte, de nekem sajnos a jelenleg futó win10 sok a laptopomnak, kicsit régi a laptopom és nem igazán bírja. Lehet hogy visszaállnék a win8-ra ha lehet...

2019. máj. 3. 16:36
 1/9 DjImipapa ***** válasza:

Miért ne lehetne??

Nálam 8.1, és 10-es is van, semelyikkel nncs bajom:)

2019. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta a fickó akivel csináltatom a telepítést hogy ő már kidobta a win 8-at mert xar és hogy nem ajánlja stb, felpakolta a win10-et és olyan lassú a gépem hogy csak na...
2019. máj. 3. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Telepíteni akár XPt is lehet. Hogy mennyire éri meg az más kérdés.
2019. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a win8 még pont jó lenne erre a gépre, azzal jól működött. Megéri azt feltelepíttetni ?
2019. máj. 3. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jól működik rajta és mindenhez van driver akkor igen.
2019. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezekkel a "fickókkal" szokott gond lenni. Meg tudnád mondani a laptopod típusát, és adatait*? Abból megtudjuk, merre lenne érdemes továbbmenned.


*A Speccy nevű ingyenes programmal meg tudod nézni.

2019. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt vannak a paraméterek...


[link]

2019. máj. 3. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre a gépre XP-t telepítenék.
2019. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem. A géped legfőbb baja, hogy HDD (winchester másként) van benne, holott a 10-nek nagyon ajánlott az SSD. SSD-t már 6-8e Ft-ért kapsz, és nagyon sokat segít. Sokszor olyan, mintha egy új géped lenne. Én a helyedben beruháznék egyre, arra feltenném magam a 10-et (nem bonyolult), és adnék neki egy esélyt.


Nyilván a gép többi része sem erőmű, de azért még netezni, filmezni tökéletesen elég.

2019. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!