Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pontosan mire való a Daemon...

Pontosan mire való a Daemon Tools meg hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 6. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

A Daemon Tools egy program, amivel egy .iso vagy .nrg kiterjesztésű file beolvasható. Úgy jelenik meg, mintha annak tartalma egy dvd vagy cd meghajtó lenne, tehát lesz egy új partíció (mondjuk G:, vagy a soron következő szabad betű), és azon azok a file-ok jelennek meg, amik az iso file-ban vannak.

Egyébként iso-ba leszedni egy dvd program tartalmát a DVDShrink programmal lehet pl.

2007. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kicsit rakjuk rendben az előző hozzászóló válaszát:


A Daemon tools egy CD/DVD meghajtót emuláló szoftver. Ez pontosan azt jelenti, hogy amennyiben képfájlban (azaz pl. isoban, cue/bin-ben, nrg-ben, vagy egyéb más, a program által ismert típusú képfájlban) töltesz le az internetről programot, filmet, játékot, zenét, stb, akkor a Daemon Tools segítségével elkerülhető az adott fájl CD/DVD-re történő kiírása, azonban a Daemon Tools segítségével úgy viselkedik, mintha te azt kiírtad volna, majd betetted volna a meghajtóba.


A program egy virtuális CD/DVD meghajtót emulál, azaz ha most van a gépedben egy CD/DVD, akkor a program telepítése után megjelenik mégegy. (Nem partíció, mert az az adott merevlemez egy meghatározott részét jelenti) Tehát "két" cd/dvd meghajtód lesz.


A program használata is egyszerű, a telepítést követően a tray részen (óra mellett a tálcán) megjelenik az ikonja, arra rákattintva jelennek meg a lehetőségek, itt majd ki kell választani a képfájlt (iso, nrg, cue, stb.), majd a beolvasást követően az "új" CDmeghajtóban már elérhető a tartalma.

2007. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sarkady Ákos válasza:
100%

Bocsi de én akármit cisnálok ekem akkor se működik (nem én vagyok a kérdező)

Megynitom a daemoon tools-t és bármire kattintok hogy pl.: Képek hozzáadása ott kiakarom választani (az én esetemben) a fia 08-at de nem adja be a képfájlt csak a rendes fájlokat én is helpet kérek :)) Hálás lennék <3

2011. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Kérlek segitsetek mert a kérdésemet MINDIG törlik!

Letöltöttem a GTA:San andreast de amikr rákatittok kéri a cd-t (ezt irja ki:No disc inserted. Please insert CD/DVD)

Hogyan tudnám cd nélkül elindítani?

Démonnal? van a gépemen Virtual DAEMON Maneger V4.00HE

Ezzel megy? Kérlek segitsetek (a gépem win.xp-s) kérlek segits

2012. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A demon a telepítéshez kell mert ugye a cd-n lévő fájlok telepítik a játékot na de itt az iso file van és ezt kell beolvastatni az demon toolsal és így működik
2016. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én telepíteni akarok egy játékot, és azt írja hogy "Tallózás a fájlok között", akkor az azt jelenti, hogy nem találja, mert nincs telepítve a Daemon Tools?????
2019. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!