Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Nagyon lassú a Steam letöltésem, pedig Originen Uplayon sokkal gyorsabb. Valami ötlet?

Nem rég kezdte el csinálni és nagyon zavaró hogy 1gb-t 3 vagy 5 óra alatt akar letölteni. Minden Steam által javasolt cuccot megcsináltam de nem segített.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Steam, letöltés, internet

máj. 8. 11:43  Privát üzenet  

A válasz
Nálam is ez van, mióta Steamet használok. Vagy klienst nem tudnak írni, vagy a szervereik szarok, hisz mivel mindenhonnan normális sebességgel jön nekem is minden (40-80MB/s) így az 100% hogy nem a géppel van baj.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 8. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
HP255 g1 laptop win7-re nincs LAN/WIFI drv. Win8.1 össze omlott 5 indítás után win10 annyira lassú, hogy használhatatlan! MIT CSINÁLJA van e ötlet vagy tud e valaki win7 hálozati...
Belassult laptop ellen valami ötlet?
Mivel gyorsíthatnám fel a tabletem? Régebbi android telepítés? Bármi ötlet?
Windows 7 csak 2 perc után állítja le a gépet. Sok mindent kipróbáltam, nem váltak be. Ötlet, hogy hogyan lehet megoldani, hogy az a 2 perc eltűnjön?
Lenovo Think Pad T61 laptopom van 1 GB RAM-mal (adatok lent) Most Windows 7 Ultimate van rajta de kicsit lassú. Újra szeretném telepíttetni valamilyen Windowsra. Valami javaslat,...
Steam letöltés nagyon lassú, valami ötlet mi baja?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!