Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Miert nem tolti vissza a torrent?

Megy a gep de all az egesz, mitol lehet?? Konyha nyelven valaki el tudna mondani, hogy esetleg mi lehet a problema?? Csak mert lany vagyok es orulok, hogy egyaltalan eddig minden klappolt😂

Annyi van , hogy en hasznalom itthon de a tesom masik geprol letoltottek tobbet is ...megy a gepuk de nem tolti vissza a filmeket,miert??

Keress kérdéseket hasonló témákban: Torrent, film, letöltés, feltöltés

máj. 15. 19:16  Privát üzenet  

A válasz
Csak akkor tudsz visszatölteni, ha van kinek. Ha van kapcsolódó másik letöltő és rád kapcsolódik. Ha egy torrentet több tízen-százan osztanak vissza pár (vagy nulla) embernek, akkor nem biztos hogy rád majd kapcsolódik valaki. Azon kívül hogy vársz és futtatod a torrentet, mást nem tudsz csinálni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 19:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon koszii!!😁😱

# 2/2Időpont máj. 15. 20:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kitöröltem a torrenteket amiket még nem seedeltem vissza, hogyan tudom visszacsinálni?
Melyik torrent fájlokat érdemes letölteni hogy sokat vissza lehessen tölteni?
UTorrentben hol lehet megtudni, hogy összesen mekkora mennyiségben töltöttem fel? (seedeltem vissza)
Miért nem tölti vissza a torrent?
Mi lehet annak az oka, hogy nem seedelődik vissza a torrentem?
QBittorrent-en hogyan állítsam be azt, hogy mindig a legrégebbi, még nem teljesített seedkövetelményű torrenteket seedelje vissza?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!