Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kerülnek a gépemre több...

Hogy kerülnek a gépemre több éves word fájlok, amiket másik gépen írtam és rég töröltem?

Figyelt kérdés

El akartam ma menteni egy word fájlt, és automatikusan a

C / felhasználók/ xy felhasználó/ app data/ local/ packages/microsoft.windowscommunicationsapps_8weekyb3d8bbwe/local state/ files/S0/1613/attachments helyre akarta menteni. Itt olyan fájlok voltak, amiket különböző gépeken írtam évekkel ezelőtt. Semmilyen felhőbe nem mentettem fel, más windowsok más kódokkal voltak a gépeken, más wordok. Az én gépemre ezeket pedig soha nem raktam fel, decemberben raktam össze, minden alkatrésze vadi új volt. Ezt valaki meg tudja magyarázni?



#Windows #rejtély #Word #local packages
2019. máj. 18. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor megnyitsz például interneten keresztül egy fájlt úgy, hogy nem mented el, akkor azt valójában lemented, csak az ilyen ideiglenes fájlok közé menti, amit az operációs rendszer a belátása szerint töröl, ha akar. Különböző linkekhez rendelheti ezeket a fájlokat, így gyorsítótárként használja a merevlemezt.


Különböző alaklamazások, például email manager appok (Outlook) a szinkronizáláskor az emailjeid csatolmányait is itt tárolja.

2019. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Windows 10 postáját használom. Akkor valószínűleg az mentette oda, főleg,hogy abból is nyitottam az említett fájlt. Köszi! :)
2019. máj. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!