Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Sims 3-ban ha saját vállalkozó lettem (lovas) akkor hogyan tudok majd pénzt keresni?

Egyszerűen sehogy nem megy. Vagy alapból nem kapok pénzt azért ha lovas vállalkozásba kezdek?

Keress kérdéseket hasonló témában: Sims

máj. 19. 14:37  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aliexpressről rendelt tárgyat szeretnék legálisan árulni milyen kötelezettségeim vannak?
Alicia Online szintugrás?
Melyik játék volt az?
Ha egy megszűnt cég számítógépét megkapom mint vállalkozó a windows is az enyém lesz?
A Smart_Switch_PC_Setup alkalmazás indításakor "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert párhuzamos konfigurációja helytelen" hibaüzenet jelent meg. Lenne egy vállalkozó...
Ismeri valaki Miskolcon Varga Balázs Gábor egyéni lovas vállalkozót? Lovasok.hu-n találtam, de semmi elérhetőség nem volt kiírva. Elkérhetem a telefonszámát, és/vagy emailcímét? Hogy oktat?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!