Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Orvosi CT felvételt én is megtudom nézni itthon valamilyen programmal?

Ha igen melyikkel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: CT, vizsgálat

máj. 19. 17:11  Privát üzenet  

A válaszok
Mi a formátuma? Abból ki lehetne indulni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 19. 17:13 Privát üzenet
Az esetek 90%-ában a CD-n, amit adnak, van egy képnézegető program. Tehát csak berakod a gépbe, elindítod a rajta lévő programot és már látod is a felvételeidet (bár sok értelme nincs, egy átlag ember nem sok mindent tud kiolvasni egy CT felvételből).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 19. 17:26 Privát üzenet
Így van. Nem a megnézés a problémás hanem az értelmezés...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 19. 17:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy Dr. Oetkeres puding por itthon. Október közepe van és azt írja a csomagoláson hogy szeptemberben lejárt. Van ennek valamilyen baja még szerintetek? A napokban szerettem volna megcsinálni.
Ha Amerikából kapok, egy kedves ismerősömtől nagyobb összegű amerikai dollárt, azt itthon, van e valamilyen mód legalizálni?
Most vizsgáztam másodjára Kresz-ből, sikertelenül. Az iskolától vettem oktató CD-t amin gyakoroltam, itthon 70-73 pontokat csináltam. Tud-e valaki valamilyen programot vagy...
Ha valamilyen férfi 40 éves korában jön haza külföldi munkából, úgy hogy vesz lakást és autót (itthon örökség nélkül hitelmentesen nem lehet átlagbérből), de most kezd bele a...
Nem vagyok egy számítógép zseni, itthon a szokásos vezetékes netem van. A jövő héten 1 hétre kórházba kell menjek, és hogy elviselhetőbb legyen ez a hét, valamilyen módon netet...
Valamilyen megoldás arra, hogy a külföldön elérhető netflix tartalmak itthon is megnézhetőek legyenek?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!