Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami ötletetek?

Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem hogy van egy lenovo ideapad 110esem(az amda6os procival szerelt tip.), amin egy alaphelyzetbe állítást szerettem volna végezni. Mivel nagyon lassú volt már szegényke így gondoltam egy gyári állapotba való visszaállítás majd segíteni fog. El is indítottam de már az furcsa volt hogy ez is milyen lassan haladt, majd mire eljutottam addig hogy a win10 elkezdje újra rakni magát 60%ék környékén 2szer is leállt és ez után a bejelentkező képernyő után felváltva vagy az fogadott hogy a win nem tudott betölteni vagy semmi csak a fekete képernyő de van hogy már a betöltő képernyő is crashal, ha pedig megpróbálnám usb újra bootolni akkor sem történik semmi csak a fekete képernyő, és most már teljessen kifogytam a lehetőségekből.Szóval ha valamelyikőtöknek lenne valami ötlete nagyon hálás lennék?



2019. máj. 19. 19:51
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Eszedbe jutott vajon hogy simán egészségesen újratelepítsed?:)
2019. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy már azt sem engedi, ha azzal próbálkozok akkor se törtébik semmi, soha.
2019. máj. 19. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínüleg HDD haldoklik ezért is volt lassú.

A SMART adataiból kiderül, hogy mi a gond.

Ezt pl. egy Live Linux -ról a lemezkezelőben megtudod nézni.

2019. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!