Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tűnik el az Excel a Start...

Nem tűnik el az Excel a Start Menüből. Hogyan lehetne végre eltávolítani?

Figyelt kérdés
Vettem egy új gépet, előre telepített Windows 10 rendszerrel. Mivel nem ingyenes az Office, így le is töröltem kezdésnek ezeket az appokat. Word, PowePoint stb. minden eltűnt, de az Excel egyszerűen nem. A Miscrosoft SUpport oldalán található javítóeszközzel nem mentem semmire. A ProgramData mappából elértem a Start Menüt, de ott nem is létezik az ikon. A Programok törlése alatt szintén nem szerepel a listán. Egyszerűen nem bírok tőle megszabadulni. Amikor próbálom elindítani hogy esetleg majd feldobja a parancsikon törlése lehetőséget, nem történik semmmi. Jobb egér-eltávolítás, szintén nem történik semmi. Nem gondolom hogy újra kéne tenni az egész rendszert mert tényleg csak pár napja vettem... Köszi szépen előre is a segítséget.

2019. máj. 20. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyiss egy Powershell-t rendszergazdaként (Win + X).

Utána beírod vagy bemásolod a következőt:

get-appxpackage Microsoft.Office.Excel | remove-appxpackage

Ennek elvileg el kell távolítania az Excelt örökre.

2019. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!