Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen hang/trombita/basszus...

Ilyen hang/trombita/basszus van valamelyik fl studio plugin-ban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=e0-5vk7uZZ8&list=LLnea_4jJUk..


Érdekelne. Mert én is hasonló hangzást keresek, de már vagy 100gb-nyi pluginokat leszedtem és válogattam, de nem vagyok megelégedve.

Ha találok jó trombita, vagy basszus hangot, vagy elmegy. Vagy nem tud az összes billentyűn megszólalni. Stb

Szóval ha valaki tud jó fl studio pluginokat, amiben ehhez hasonló hangok vannak azt megköszönném.



2019. máj. 22. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

1 - minden hangszernek korlátozott a hangterjedelme, ezért a felvet hangok tényleg nem fognak minden bilentyűn megszólalni.


2 - A felvételen nem trombita hang van, hanem valami harsona / kürtféleség.


3 - Ilyen szart bárhol találsz.

2019. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megszólalásra-érzésre ReFX PlastiCZ vsti, talán gyári preset, talán kvraudio preset szekciójában megtalálod


[link]


De hogy a plugint hol lehet letölteni már???


Egyébként Audjoo Helix meg U-he Zebra is lehetséges. Presetkönyvtárak szempontjából darázsfészekbe nyúlunk.


Pozán lesz ez amúgy, ami trombone, abból is esetünkben electric. Ilyen nevű presetet keresünk, pl best electric trombone preset keresőkifejezéssel :D

2019. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oh. köszönöm a válaszokat.

Meg is nézem akkor ezt a pár plugint.


Amúgy nem volt számomra feltétel hogy ugyan az a hangszer legyen. Bármilyen fúvós, amit lehet mélyen is megszólaltatni. Akár már mesterséges, basszus felé haladva.

2019. máj. 23. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!