Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » V10 tavaszi frissités?

V10 tavaszi frissités?

Figyelt kérdés
Már lépten, nyomon azt hallom, olvasom, hogy már 10-től kiadták, de automatikusan nekem még semmi se jött a gépemre. Most akkor várjak vagy kattintsak a Frissítések keresésére.

#W10 frissítés #W10 Update
2019. máj. 23. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a Windows update nem találtja (nekem tegnap este még ez volta helyzet), akkor letöltheted manuálisan innen:

[link]


Mármint ez is frissítés lesz, pont mintha Windows Update-tel jönne.

2019. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Automatikusan várnám, hogy jöjjön vagy ha nem, a Frissitések keresése utján maga a MS-tól szeretném megkapni. Annyira nem sietenék vele, egy barátom türelmetlen volt, egy hasonló linkről még május elején letöltötte és hatalmas kavalkádot csinált a laptopján.
2019. máj. 23. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden, nagyon sok felhasználót érintő frissítés úgy megy ki, hogy először a felhasználók egy része kapja csak meg automatikusan.


Ennek két oka van. Az egyik a terheléselosztás, nincs az az infrastruktúra, ami egyszerre, egyidőben ki tudná szolgálni az összes Win10 frissítési kérését. A másik az óvatosság, ha az első, vagy a második körben valami ordas hiba kiderül, akkor vissza lehet vonni, és mégse érinti a felhasználói kör 100%-át.


Szóval ha nem sürgős, nem kell semmit csinálnod.

2019. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom várj vele és örülj neki, hogy még nem indult el a gépeden... Ha valami biztos az az, h megint lesznek benne elb....t dolgok..
2019. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"egy barátom türelmetlen volt, egy hasonló linkről még május elején letöltötte és hatalmas kavalkádot csinált a laptopján."


Hát május elején nem tölthette le egy hasonlóan hivatalos linkről, mert nem volt publikus. (Persze MSDN-en már fent volt, de ahhoz nem fér hozzá bárki csak úgy)

Tehát ahonnan letöltötte az vmi nem hivatalos oldal volt. Azt megértem, hogy kavarodást okozott.

Viszont ez a hivatalos letöltési oldal.


Ahogy a #2-es írta, csak véletlen hogy nálad még nem jelent meg.


Szóval ha nem sürgős, akkor várj, majd később meglesz.

Ha most szeretnéd, akkor meg letöltheted onnan, ami pontosan ugyanaz mint ami a "kiválasztottaknak" Windows Update-en megjelent.

2019. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike nektek!
2019. máj. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!