Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik antivírust érdemes...

Melyik antivírust érdemes megvásárolnom?

Figyelt kérdés
Szeretném a lehető legjobb védelmet a számítógépemre, az ár nem lényeg. Köszi előre is.

2019. máj. 24. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Egyiket sem érdemes. Válassz egy jobb hírű, ingyenes megoldást (Kaspersky, Comodo, stb...), és mellette légy tudatok felhasználó, aki nem kattint minden sz*rra, nem tölt le bárhonnan bármit, és telepíti a frissítéseket (legalábbis azokat, amik a biztonságot szolgálják). Ha nem vagy tudatos, akkor bármit is veszel, hatástalan lesz, ha pedig tudatos vagy, akkor elég egy ingyenes megoldás is.
2019. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eset Security
2019. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semelyiket.
2019. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belapus ***** válasza:

Nagymértékben függ a saját elvárásodtól: nyelv, felhasználói felület, egyéb funkciók stb.

A teszteken leggyakrabban a Bitdefender és a Kaspersky szerepelnek legjobban.Időről időre más termékeknek is sikerül melléjük kerülniük.

Ez nem azt jelenti, hogy azok, amelyek nem érnek el olyan eredményt, mint a legjobbak, azok rosszak lennének.A különbségek egy átlag felhasználó számára nem is biztos, hogy fontosak annyira, hogy ne a saját szempontjait jobban kielégítő alkalmazást válasszon.

Bármely biztonsági megoldás esetében fontos körülmény a felhasználó hozzáállása is.

A Kasperskyre most - főleg - amerikai kormányzati körökben haragszanak.Mint a Huawei-re.

2019. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindegy az ár, akkor a Norton Security vagy a Kaspersky.
2019. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eddig életemben egyszer vettem antivírust, a Vipre-t. Azért azt, mert volt egyszer egy durva backdoor fertőzésem, ami Comodo alatt jött be. Kipróbáltam egy vagon víruskeresőt akkor, a legjobbaknak mondottakat, fizetősöket próbaverzióban is, de nem találta egyik sem. Egyedül a Vipre 30 napos próbaverziója szúrta ki.
2019. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kaspersky Total Security

Vagy Malwarebytes

:) ez a 2 ő ami nekem bevált a kaspersky nek nagy a védelme

Malwarebytes-re se panaszkodom mivel igaz nem tiszta módon crackelve volt fent 2 hónapig használtam tesztelgettem Rat/botnet vírusokat szedtem le elhelyeztem minden meghajtóra a gépen és szépen mindent mindenhonnét karanténba vágott :D sőtt még a weboldalakat is blokkolta ami szeinte veszélyes tartalmakat tartalmazott szerintem megbízható :)

Kaspersky meg amint vírust érzékel egyből törli

úgyhogy választék van :)

Csak nyúlj a pénztárcádba és ne kalózkodj :'D

ja és annyi hogy ha malwarebytes-t választod és ha utorrentezel offold a web védelmet mert tiltja

2019. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!