Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képrendező, albumba szedő,...

Képrendező, albumba szedő, nézgető program?

Figyelt kérdés
Keresek egy olyan programot, ami a gépemen lévő összes képet összeszedi és rendszerezve látom. Szóval van valami könyvjelzősávféle, ahol albumok vannak, amiket én rendezhetek kedvemre, és a programban látom kicsi képként az összes képet. Lényegében mint mondjuk egy windows intéző, annyi különbséggel, hogy nem minden gépen lévőp mappát látok, cska a képeket, és egy mappára kattintva ne csak annak az egynek lássam a atrtalmát, ahnem ha görgetek a képek között fel-le, akkor a mappákat is tudja átváltani, menjen tovább a képek között. Remélem, nagyjából érthető, mit szeretnék.
2019. máj. 26. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Picasa. Ugyan megszunt a termek tamogatasa, de offline tovabbra is hasznalhato.
2019. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ahelyett keresek. A Picasa tökéletes program volt, de a gépem nem bírja, mióta megszűnt, lefagy, vibrál a kép stb. Bár szerintem nem offline volt, talán úgy működne? Hogyan tudom ezt beállítani, ill. úgy feltelepíteni, hogy ne kapcsolódjon? Többször raktam már fel újra, hiába töröltem minden előzményt, emntést, ugyanúgy visszaállt, emgjegyzete az albumokat stb. gondolom akkor azért, mert online szinkronizált.
2019. máj. 26. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!