Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az egészségügy is ennyire...

Az egészségügy is ennyire rosszul áll szoftver téren?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm, akik egészségügyben, kórházakban dolgoznak IT részlegen. Ők mondták hogy nehogy ám azt gondolom hogy ott minden legálisan van.


Van egy rakás öregebb Vista-s vagy XP-s gép, azokra simán teszik fel a nem legális Win 10-et, Office-t (ott úgysem kell nagy kapacitású gép, a belső hálózat, net meg pár program fusson rajta).

Mondták hogy regen is így ment, 10-ből talán 2 gèpen vannak legális dolgok...

Értem én, hogy abból kell gazdálkodni ami van, de Win licencekre nincs pénz? Ez így működik és senkit nem zavar?



2019. máj. 28. 15:26
 1/3 Derwer ***** válasza:

Komolyan azt hiszed, hogy ez amagyar egészsügy legnagyobb gondja, hogy az IT és a szopftverek hogy állnak?

Gógyszerek sincsenek sokszor, vagy WC papír!


Ezenkívül már az elég jól hangzik, ha van olyan hardver amire feltud kúszni egy WIN10...

2019. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az, ha már van egy XP-s géped illegálisan aktiválva, illegális szoftverekkel telepítve, ami normálisan működik legalább, az már egy kórházban jónak számít.

Dolgoztam kórházi informatikusként egy évig, borzasztó körülmények vannak. Hardverre is alig volt pénz, szoftverre meg semmi.

2019. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egészségügy az állam állatorvosi lova. Amit csak el tudsz képzelni, minden téren rosszul áll.
2019. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!