Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A messengernél elérhetőre vált?

A messengernél elérhetőre vált?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges kikapcsolni ezt a funkciót? Eléggé irritáló, hogyha nem is használom a telefonomat, közelébe sem vagyok egész nap, mégis elérhetővé válok. Tegyük fel, hogy egész nap nem használom a mobilt. De valaki hív messengeren, és röntön utána vagy 5 percig azt mutatja, hogy én elérhető vagyok. Ezt a funkciót nem lehet valahogy leállítani?

Eléggé zavaró, hiszen én nem vagyok elérhető, nem vagyok telefonközelben.

Nem lehetne úgy beállítani, hogy attól, hogy még hívnak, kicsöng, stb., hogyha nem veszem fel, fel sem oldom a telefont, akkor ne váljak elérhetővé?

Nem kifejezés, hogy mennyire kellemetlen, mikor magyarázkodnom kell, hogy neem, én tényleg nem voltam telefon közelben, saját magától vált ilyenkor elérhetővé, de attól én még nem vagyok.



2019. máj. 30. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is ha csak meg nézzem mennyi az idő.

"Csak fel villantom a kijelzőt"

2019. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igeen, ez szintén egy probléma. Csak ránézek az időre, és máris mindenki azt hiszi, hogy munkaidőben a telefont nyomkodom.
2019. máj. 30. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod az elérhető állapotot.
2019. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!