Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

MalwareBytes frissítette magát automatikusan német nyelvű lett és lassú miért? (bővebben lent)

Sokszor feljött már a frissítési ablak, minden gép-újraindításkor (egy ideje nem frissítettem a programot), frissült a MalwareBytes, német nyelvű lett a program és böngészés élvezhetetlenül belassult, voltak olyan honlapok melyek be se töltődtek (ez az oldal is lassan jött be és voltak kérdések melyek be se töltődtek) teljesen véletlenszerűvé vált hogy mi jön be és mi nem.

Az eredeti telepítőt szedtem le régen a hivatalos honlapról és azt telepítettem, letöltés után ellenőrizni is szoktam az exe fájlt hogy digitálisan alá van -e írva, stb. Tudom ez sem 100% de ilyen programok esetén talán megbízható. A frissítést maga végezte a netről és miért vált német nyelvűvé, miért lassult be az egész, nem tudom mi történhetett...

jún. 10. 10:13  Privát üzenet  

A válasz
belapus nevű felhasználó válasza:

Bár ez nem válasz a kérdésedre, csak jelezni szerettem volna, hogy valószínűleg valamilyen gond lehetett a legutóbbi frissítések valamelyikével, mert nálam a hivatalos élettartam verzió egy frissítés után átváltott próbaverzióvá.

Az ügyfélszolgálattal folytatott levelezés után kaptam egy új kulcsot.

Érdekes volt, hogy ez a probléma csak a Windows 7-esen lévő alkalmazásra korlátozódott.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 10. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van ez? Mással is van ez így?
Mi lehet ez a zene?
Ismertek olyan zenét (pop, rock, ilyesmi) amiben német szöveg van, viszonylag lassú?
Miért akarnak a bajor autósok folyton letolni, ennyire láma lennék?
Hallottam egy rammstein zenét, és nem tudom mi az. Valami olyasmit énekelt hogy:so o was/wast. Lassú zene volt, és nagyon szép. Mi ez?
Lányok ti milyen fiukat kedveltek inkább? a nyomulos nagydumásokat, vagy a nyugottabbakat visszafogottabakat. Azt szeretitek ha 1 fiu nagyon myomul? Vagy lassu viz partot mos. én...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!