Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MalwareBytes frissítette...

MalwareBytes frissítette magát automatikusan német nyelvű lett és lassú miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokszor feljött már a frissítési ablak, minden gép-újraindításkor (egy ideje nem frissítettem a programot), frissült a MalwareBytes, német nyelvű lett a program és böngészés élvezhetetlenül belassult, voltak olyan honlapok melyek be se töltődtek (ez az oldal is lassan jött be és voltak kérdések melyek be se töltődtek) teljesen véletlenszerűvé vált hogy mi jön be és mi nem.

Az eredeti telepítőt szedtem le régen a hivatalos honlapról és azt telepítettem, letöltés után ellenőrizni is szoktam az exe fájlt hogy digitálisan alá van -e írva, stb. Tudom ez sem 100% de ilyen programok esetén talán megbízható. A frissítést maga végezte a netről és miért vált német nyelvűvé, miért lassult be az egész, nem tudom mi történhetett...



2019. jún. 10. 10:13
 1/1 belapus ***** válasza:

Bár ez nem válasz a kérdésedre, csak jelezni szerettem volna, hogy valószínűleg valamilyen gond lehetett a legutóbbi frissítések valamelyikével, mert nálam a hivatalos élettartam verzió egy frissítés után átváltott próbaverzióvá.

Az ügyfélszolgálattal folytatott levelezés után kaptam egy új kulcsot.

Érdekes volt, hogy ez a probléma csak a Windows 7-esen lévő alkalmazásra korlátozódott.

2019. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!