Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kali linuxalot telepítetem de...

Kali linuxalot telepítetem de nemértem hogy kell használni ezeket a programokat rajta. Youtube videó alapján nekem nem sikerul min ami neki Miért?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kali linuxnál nincs is jobb.

Nem szeretnélek megbántani, de szerintem te el sem tudod indítani a "programokat".

Miért szeretnéd használni a Kali linuxot?

És nem, nem tudod azt megcsinálni amiért több ezren töltik le.

Használj ubuntut azzal tudsz linuxozni vagy linux mint-et használd.

Nem tudom milyen youtube videót néztél, de elöször próbálkoz egy egyszerübb linuxal.

2019. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
100%

Én is azt kerdezem: miért?

Miért kellett olyan disztrót telepíteni, amely számodra használhatatlan programokat tartalmaz? Melyik az a programb ami nem érhető el sem egyetlen repóbanb sem forrásban és így kénytelen voltál egy teljes, számodra érdektelen disztrót installálni?

Vagy esetleg azt képzelted, hogy egy profiknak készült, rendszertesztelésre szolgáló rendszer telepítésével minden szaktudás nélkül te leszel a Kevin Mitnick?

2019. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

Érthetetlen. Pedig a bemutatót követve gyerekjáték a profiság:

[link]

Nem tudok másra gondolni, mint hogy a videós tudja, mit miért csinál.

2019. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert még kb 20 év hiányzik az informatikai tanulmanyaidbol

Legalább.

2019. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!