Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek interneten egy...

Ha veszek interneten egy Windows 10 termékkulcsot, akkor azt után, hogyan tudom telepíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 100%-os ujretelepítést, ezért gondoltam, hogy interneten veszek egy Win 10 kulcsot, evvel nincs is gond, csak mi utána a következő lépés? Megkapom a kulcsot és hogy kezdem el utána az újratelepítést?


Bocsánat a kicsit idétlen kérdés miatt, de még sosem raktam így újra gépet én még az XP időkből a CD-s újratelepítéshez vagyok szokva :)



2019. jún. 24. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz egy termékkulcsot, azt kell megadnod telepítéskor:

[link]

itt a számodra lényeges az "Aktiválás termékkulcs használatával"-rész.


Telepítőlemez innen tölthető le:

[link]

amit vagy kiírsz DVD-re, vagy rávarázsolsz USB-meghajtóra - utóbbihoz segédprogram:

[link]

2019. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na de fiam, ha újratelepítesz, nem kell új kulcsot venned. A Windows 10 mindenféle termékkulcs nélkül automatikusan aktiválódni fog.
2019. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2: Attól függ.

Ha a géphez jár a Windows 10, akkor nem kell termékkulcsot vennie, mert az már digitálisan vagy hozzá van rendelve a géphez, vagy megtalálható a gépen (COA-matrica)/a gép csomagolásán/a csomagoláshoz külön mellékelve. Jó esetben, ha online fiókhoz rendelte hozzá a Windowst, akkor sem kell.


Ha idáig nem volt legális termékkulcsa vagy digitális licence, akkor jó ha vesz.


Bővebben erről a #1-es hozzászólásomban belinkelt cikk "Melyik aktiválási mód vonatkozik rám: digitális licenc vagy termékkulcs?" című fejezete foglalkozik.

2019. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor mégse olyan bonyolult mint gondoltam.
2019. jún. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!