Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lesz, hogyha 2020-ban...

Mi lesz, hogyha 2020-ban megszűnik a Windows 7 támogatása?

Figyelt kérdés
Ezen pontosan mit kell érteni? Mi ennek a lényege? Ez miben hátráltat majd? Muszáj lesz 10re frissíteni? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 25. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszel XP-nél mi volt, mikor megszüntették a támogatását? Na, ugyanez fog történni a 7-tel is. Az elengedhetetlen fontosságú biztonsági résbetöméseket elvégzik majd még, azt kb ennyi. Meg ugye egyre kevesebb program fog készülni 7-re.
2019. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Áh csak meg kell majd barátkoznom a 10-zel😞
2019. jún. 25. 22:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát, az érkező új hardverek sem lesznek hajlandóak együtt működni a Win7-el, amire már manapság is van példa (megakad a Win7 telepítés röviden). Win10-et probléma nélkül fogsz tudni felrakni persze.
2019. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Én a munkahelyi gépemen még mindig XP-t használok (főleg azért mert mást nem lehet). Tökéletesen jól használható még most is. Támadásokat, vírusokat ugyanúgy be lehet nyelni a legfejlettebb Win10-el is, csak használatfüggő a történet. Odafigyelve bármelyik Op. rendszer teljes biztonsággal használható, a Win7 is simán jó lesz 2020 után is.
2019. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Én ijet hazsnálok: Windows XP Death Edition 2009.

Jól megy nincs vele gond.

2019. jún. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lesz érdemes majd váltanod, ha lesz a jövőben olyan hardvered (köszönöm a kiegészítést), vagy program, amit használni szeretnél, ami Windows 7 alatt nem fog menni. Ez bőven 2020 után fordul majd elő, szóval még egy darabig nem kötelező 'barátkoznod' semmivel sem. :)
2019. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos valaszokat!:)
2019. jún. 26. 16:57
 8/14 MolotovPunk ***** válasza:
78%

Azért azt se felejtsük el,hogy mivel később sokan fognak váltani Win10-re így azt fogják hekkerek jobban is támadni.Egyébként vírustámadás szempontjából Win8.1 a legbiztonságosabb,mivel kevesen használják azt.Én 2020 után lehet inkább 8.1-re váltok.Egyébként én Windows XP-t használtam 2015 nyaráig és semmi bajom nem volt vele,pedig 2014 áprilisában már lekapcsolták a támogatását.


https://www.youtube.com/watch?v=w3uR0hoCQic

2019. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:
66%
Észrevettem haverom gépén amin Linux van,hogy egy verziófrissítés Linuxon kb. 10-15 percig tart maximum és izgatott örömteli várakozást jelent az új frissítés, ugyanez windows10-en minimum egy óráig tartó rettegést, hogy működni fog-e egyáltalán a rendszer utána...
2019. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem eddig csak a 1903-as Win10-el volt és van is gondom. Tiszta telepítés után rögtön állandóan pittyegett, mint mikor felugrik valami app értesítése, olyan hangon. Akkor a kép is sokszor úgy jelenik meg, mintha egy valamilyen színű filtert húztál volna rá, ami legfőképp monitorról tv-re való átkötésnél szokott előjönni. Akkor most a Windows Hello PIN funkcióját nem tudtam normálisan kilőni, mert ki akartam próbálni a Samsung Flow gépfeloldó funkcióját, amihez PIN beállítása volt szükséges.

Újraindulni random és erőszakosan frissítési ürüggyel még sosem indult újra, nem tudom hogyan is lehetséges ez egyáltalán, mikor eleve megadhatsz egy aktív időszakot (ami max 18 óra lehet), amikor is nem telepíthet a gép frissítést, ráadásul ha épp csinálsz valamit a gépen, akkor még aktív időszakon kívül sem indítja el a frissítést. Ez csak az elején volt így, mikor megjelent a Win10 (úgy tudom). Nem is értem abban a 2017-ben feltöltött videóban Pisti miről beszél, én 2017-ben már bőven Win10 felhasználó voltam (2017 év eleje óta), de sosem kellett rettegnem attól, hogy menet közben áll neki újraindulni a frissítés telepítése miatt.

Rettegnem még eddig tehát nem kellett Win10 frissítéstől, szinte minden alkalommal telibe a lehető leghamarabb frissítettem, még az adattörlős 1809-mizéria során is, sőt. Akkor még pár nappal a frissítés hivatalos terjesztés előtt már tudtam frissíteni Update-n keresztül. Nálam nem törölt semmit, stabil volt ugyanúgy. Most csak a 1903-al faragtam rá picit, de tervezem pl. ma is újrarakni a gépet, hátha jó lesz. 1809-ről sajnos már szó sem lehet, elkevertem annak az iso-fájlját, pedig mindig megszoktam hagyni.

2019. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!