Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a telefonról a facebookra?

Figyelt kérdés
Volt most ez a nagy letiltási hullám ami engem is elért kiléptetett a facebook-ról. Vissza kaptam a profilom de a facebook appon keresztül nem tudok belépni ( se messenger se insta ). Azt írja ki, hogy Bejelentkezési hiba. Váratlan hiba történt. Kérjük, próbáld meg újra a bejelentkezést. A telefonom egy Iphone SE legfrissebb IOS , már töröltem és újra felraktam párszor akkor sem működik alaphelyzetbe állítottam telefonon a hálózati beállításokat de semmi sem segít. Másik telefonon belépett egyből. Valakinek van valami tipp, hogy mit lehetne kezdeni vele?

2019. jún. 26. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kuka
2019. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak a címet olvastam... de azért mert iPhone -od van.
2019. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem megtapsoltátok magatokat ezért a két értelmes kommentért.
2019. jún. 26. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egymást tapsoltuk meg. Senki sem tapsolja meg magát, ezt te sem gondolhatod komolyan.
2019. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. hozzá szóló vagyok, akkor kifejtem...

Az Apple pereskedik a FércBook és Google -el, mert azok alkalmazásaiban megsértették a az almás cég alkalmazások fejlesztésére vonatkozó korlátozásokat.

Így a legújabb iOS rendszerbe, olyan korlátozásokat kezdet a hónap elején bevezetni, amivel az inkriminált alkalmazások bejelentkezés funkcióját kispadra küldi, amíg nem javítják azokat. Így akik elvoltak tiltva, vagy frissen kezdenék használni, azok a bejelentkezés folyamatában fennakadnak.

2019. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám és szintén iphone SE-m van megpróbáltam egy másik iphone 6 os telefonon belépni amit nem ért el a tiltási hullám és azon betudtam lépni :/
2019. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani! Egy teljes vissza állítás után belép.
2019. júl. 3. 08:26
 8/8 anonim válasza:
Üdvözletem! Nekem HUAWEI ASCEND G300-am van. És ugyan ez a problémám. Kiléptem biztonsági okokbaól a facebookból, messengerből és azóta képtelen vagyok belépni. Próbáltam sok mindent, gyári visszaállítást is, de még az sem használt. Valahogyan megoldható nálam ez a probléma?
2020. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!