Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előre is elnézést ha nem jó a...

Előre is elnézést ha nem jó a topic, de el szeretném adni a telefonomat viszont a gmail-emből nem tudom, hogyan léphetnék ki véglegesen?

Figyelt kérdés

Szóval androidos telefonról van szó régebben, amikor eladtam egy másik telefonomat sikeresen kitudtam lépni valahol le volt írva, hogy fiók eltávolítása és az egész rendszertől úgy mond levált szerencsére. Viszont most nem találok ilyen lehetőséget csak azt, hogy a fiók törlése, amiben szerintem a végleges törlésre gondol, mert azt írja:A továbbiakban nem fogja tudni használni ezeket a szolgáltatásokat, és elveszíti fiókját és adatait.Ha ezt a címet használta például biztonsági e-mail-címként bankszámlájához, lehetséges, hogy nehézségekbe fog ütközni a bank online felületén használt jelszó visszaállításakor. Igen, tudomásul vettem, hogy még mindig felelős vagyok a függőben lévő pénzügyi tranzakciókból származó terhelésekért, valamint megértettem, hogy bizonyos körülmények között bevételeim nem kerülnek kifizetésre.


Valaki tudna segíteni?:(



2019. jún. 30. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adataidat lemented (mindent), valamilyen takarítóprogramot leszedsz (guruk biztos ajánlanak) és elvileg némely telefonokban van olyan hogy "tartalom titkosítása az adatvédelem érdekében". Bekapcsolod, végigmegy, titkosít.

Ezután gyári visszaállítás. Gyári visszaállítás nélkül elég kockázatos eladni azért...

2019. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beállítások -> Biztonsági mentés és visszaállítás -> Gyári adatok visszaállítása.


Minden adatot, fájlt, fiókot töröl az eszközről. Ha végzett akkor megjelenik a kezdőképernyő, mint amikor újonnan megvetted, nyelv beállítása, stb. Ezzel már ne foglalkozz, a kikapcsoló gombbal kikapcsolod és mehet az új gazdihoz.

2019. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És még egy kérdés hogyha egy barátomnak a telefonján lépnék be egy időre, akkor az ő telefonját is gyárira kellene visszaállítani, hogy ne legyen benne a gmail-em?
2019. jún. 30. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ennyire nem értessz hozzá én azt javaslom ne add hozzá a te gugli fiókodat az akárkid telójához mert össze vissza fognak keveredni az adataitok..
2019. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a telefonon törlöd a fiókot, az nem törli ki a világmindenségből, csak a telefonról távolítja el. Utána végezz egy gyári visszaállítást és máris eladhatod. Az új telefonodon felveszed a fiókodat és visszaszinkronizálhatod, amit eddig is szinkronizáltál.

A barátod telefonján meg legfeljebb böngészőben lépj be valahová, de a fiókodat ne vedd fel a készüléken.

2019. júl. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!