Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tiltottak, aztán feloldottak...

Tiltottak, aztán feloldottak facen de nem működik az applikáció?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: Tiltottak facebookon, aztán feloldottak, viszont azóta nem tudok se facebookba, instába, messenger applikációba belépni, valamilyen hibát ír ki folyamatosan, csak böngészőből tudom ezeket használni, ami nagyon kényelmetlen. Erre van valakinek megoldása? Ezerszer próbáltam már újra letölteni az appokat, illetve csináltam szoftver frissítést is (IOS)

2019. júl. 1. 20:51
 1/2 anonim válasza:
Telepítsd újra a telefonodat,új iphone-ként. Biztonsági mentést ne állítsd vissza mert rögtön letilt. Rakd az adataidat ideiglenesen gépre/írd ki őket(telefonszámok stb),bár ha ICloudon engedélyezve van a kontaktok stb. akkor visszaáll ahogy bejelentkezel. Nekem így sikerült megoldani a problémát,volt egy kis idő amíg visszaraktam rá mindent de legalább szelektáltam a telefonomon.:D
2019. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia!köszi a helpet. Ezek szerint a képeket pl csak gépen tárolod? vagy külön ki lehet választani, hogy mit rakok rá vissza?
2019. júl. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!