Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet, hogy rossz kategóriát...

Lehet, hogy rossz kategóriát jelöltem meg ennek a kérdésnek, na mindegy a kérdés az az, hogy ha több Op rendszert akarok a gépemre akkor milyen program az ami lehetővé teszi ezt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon ebben a virtuális op rendszeres témában egyszerűen csak a kali linux miatt érdeklődők efelől, ne gondoljatok rosszra csak az op rendszerre vagyok kíváncsi :P

#operációs rendszer #informatika #kali linux #virtuális op reszer #stb:P
2019. júl. 3. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neked Kali Linux, azt most megmondom neked. (Ez is visszatérő téma, kb. 3-4 naponta jön egy Kali linuxos "hekker")

A legtöbb Linux telepítő automatikusan felajánlja, hogy telepítődjön a meglévő rendszer mellé.

2019. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél pontosan, egyetlen operációs rendszer alól több operációs rendszert futtatni (virtuális gépen), vagy Windows mellé Linux-ot telepíteni, hogy boot-olható legyen mindkettő?

Ha csak két operációs rendszer kell, legtöbb Linux telepítő felajánlja a lehetőséget, hogy a Windows mellé települjön és induljon, ha a virtuális gépes megoldás kell akkor Windows alatt nézd meg a WmVare-t, Virtual PC-t.

2019. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő, csak kíváncsi vagyok csak magára az op rendszerre mert a programozás tanárom egyszer említette ezt az op rendszert.
2019. júl. 3. 16:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, lehet leszedem, hogy megnézzem de még csak érdeklődtem efelől :)
2019. júl. 3. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha jót akarsz magadnak egy másik hdd-re telepíted nem a windoz mellé..ha nincs szerezz be egyet..
2019. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pendrivet formazd meg es arra tedd fel

Ha ezt megcsinalod csak csatlakoztatnod kell a pendrivet a gepedhez es maris kesz

2019. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!