Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az az RTS játék amit...

Melyik az az RTS játék amit semmikép sem szabad kihagynom?

Figyelt kérdés
Csak 2 hete kaptam rá, új vagyok, bár a diablo 3 nagyon érdekel, jelenleg Halo Wars Definitive és Call to Arms megy.

2019. júl. 5. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha akarsz 1 nagyon jó RTS-t akkor Warzone2100-nak vagy a PS1-es emulátoros verzióját, vagy a windowsost kipróbálod, csak nekem pl win10-el nem ment. Pedig egy open source projekt, tehát még fejlesztik is.


Grafikailag már elég régi, de a technikai megvalósítások nagyon tetszenek, a pályákon tovább vitt egységek, a tank összerakás, fejlesztés, az egész.

2019. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, bár nekem is win10-em van. :/ azért ment a zöld kézjel 👍
2019. júl. 5. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából ízlés kérdése, hogy kinek mi jön be, de szerintem az Age of Empires II alapmű. Az 1-et is szeretem, bár az mai szemmel nézve még kissé kiforratlan. A II-ből ha jól tudom, van HD verzió is, ami mostani rendszereken is probléma nélkül megy.

Ehhez hasonló az Age of Mythology, másik nagy kedvenc.

Aztán a Rise of Nations is nagyon jó, bár ez nem teljesen tisztán RTS.

Kicsit régicske, de felettébb szórakoztató tud lenni a Saga: Rage of Vikings. Ez inkább a nyugisabb vérmérsékletű játékok közé tartozik.

Ha az űr-téma is érdekel, akkor pedig Imperium Galactica II, bár nem tudom, hogy Win10-en mennyire fut.

Ha pedig a középkor érdekel, akkor a Stronghold-szériát tudom ajánlani. (Stronghold, Stronghold Crusader, Stronghold Crusader 2.) Bár ez inkább átmenet a városépítő és RTS között.

2019. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy inkább a menedzselős részét szereted vagy az akciót. Ha előbbi, akkor RimWorld, Settlers, Rise of Nations, Tropico, ha az utóbbi, akkor Warcraft 3, Starcraft 2, Warhammer 40K: Dawn of War + Dawn of War II.
2019. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 5. 13:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Az akciós rész nálam fontosabb!
2019. júl. 5. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha GTS is érdekel akkor: europa universalis 4, hearts of iron 4


GTS és RTS keverék pedig az összes total war, azokban elég immerzív a csata rész.

2019. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehh, TBS-t akartam írni (turn based) csak közben grand strategyre gondoltam, így született a nemlétező gts rövidítés!
2019. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. júl. 5. 22:23
 10/10 Alex Fly ***** válasza:

A jó öreg C&C univerzum kihagyhatatlan...

Nekem személyes kedvencem a Red Alert II: Yuri's revenge; sokak szerint viszont a legjobban sikerült játék a Generals.

Vagy kis hazánk terméke, a S.W.I.N.E.

2019. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!