Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Melyik backup program gyors? Sok képem van.

Sok kép van, kb 180 000, majdnem 90GB. Ezelőtt használtam az Adata HDD-hez kapott programot ami szuperül ment, gyorsan backupolt mindent.

Sajnos Win 10-en már nem indul, tudnátok ajánlani valami gyors progit? Lényeg hogy ne olyan legyen ami mindig átnézi van-e olyan már a másik HDD-n(mert sokáig tartana ennyit átnéznie), hanem mint az Adata hogy csak az új képeket gyorsan átdobálta és nem nézte mindig az egészet.

Nem tudom jól érthetően leírtam-e... :)

Adata backup csak az újakat 2 perc, Ashampoo Backup pedig 17 perc...

júl. 11. 23:49  Privát üzenet  

A válasz

Alábbiakat megnézheted:

Toucan:

[link]

Pendrive-re is telepítheted, a PortableApps teljesen megbízható szerző saját nevével ír alá minden kiadott bináris csomagot.

Free File Sync:

[link]

Az Unison is nagyon gyors csak nem tudom: Windows alá van -e grafikus felülete vagy parancssorból kell vezérelni...

[link]

Írd majd meg, melyik vált be, mert engem is érdekelne.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 00:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó backup program ami ha eltéréseket talál rákérdez: mit tegyen? (bővebben lent)
Hogyan érdemes létrehozni egy irodai szervert, miket érdemes rá telepíteni?
Melyik programmal tudok 6. generációs processzor alatti rendszerképet is lementeni bootolható pendrive-ról indított mentő szoftverrel? Eddig REDO-t használtam de az már nem indul...
ISO-ból Rufus-szal készített backup program, miért nem boot-ol 1GB-os pendrive-ről? 8GB-osra ue. Kiírva boot-ol. Maga a lefoglalt terület kb 400MB kiírás után.
Backup program?
Biztonsági mentést készítő program amely a célhelyen checksum-ellenőrzést is végez forrásfájllal összehasonlítva?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!